Азотемія

Энциклопедия от А до Я - А

Данный текст не имеет стандартного перевода на русский язык, и поэтому представлен на языке оригинала. Вы можете воспользоваться инструментом "Translate Tools" (на странице вверху слева) для осуществления он-лайн перевода текста.

АЗОТЕМІЯ - надлишковий вміст в крові азотистих продуктів білкового обміну, одна з важливих ознак ниркової недостатності, (див. Гломерулонефрит).

Лікування:

• (ортосифон) Молоді верхівкові пагони (флеші) з зеленим листям ортосифону (3,5 г листя і верхівкових бруньок) подрібнити до величини не більше 5 мм, залити 200 мл кип'яченої води кімн. t°, нагрівати на киплячій водяній бані протягом 30 хв., настояти при кімн. t° 10 хв., процідити. Віджати залишки рослинного матеріалу і долити кип'яченою водою до вказаного в рецепті об'єму. Пити у теплому вигляді по 100 мл 2 рази за 15 хв. до їди.

• (робінія звичайна**) 2 ст. л. квітів запарити у термосі 0,5 л кип'ятку, укутати і настояти 2 год. Пити по 70 мл до їди. Курс 2-3 тижні. Перерва на тиждень і можна повторити. Одночасно проводити лабораторний контроль рівня азоту в крові.

• (смородина чорна ) Як стимулятор функції наднирників пити у вигляді настою, чаю, відвару листя (Folia Ribis nigri) смородини: 2 ст. л. подрібненого листя залити 500 мл кип'ятку, укутати і настояти 20 хв. Пити по 100-150мл теплого настою протягом дня.

Щоб правильно користуватися рецептами та запобігти небажаним наслідкам при їх вживанні, необхідно в довідковому розділі уважно ознайомитися з переліком отруйних рослин та рослин, вживання яких викликають побічні дії або мають протипоказання. Отруйні рослини позначені - **, ті, які мають побічні дії або протипоказання - *.

Перед тим, як застосовувати той чи інший рецепт, необхідно порадитися з лікарем, щоб з'ясувати характерні особливості хвороби та методику її лікування.

Translate Tools

Энциклопедия от А до Я