Агресивність - збір 5

Лікарські збори - Агресивність

Данный текст не имеет стандартного перевода на русский язык, и поэтому представлен на языке оригинала. Вы можете воспользоваться инструментом "Translate Tools" (на странице вверху слева) для осуществления он-лайн перевода текста.

(валеріана лікарська, деревій звичайний, звіробій звичайний, меліса лікарська)

2 ст. л. подрібненої суміші (листя (Folia Melissae) меліси, кореневище з коренями (Rhizoma cum radicibus Valerianae) валеріани, трава (Herba Millefolii) або квітки (Flores Millefolii) деревію, трава (Herba Hyperici pertorapi) звіробою — 4:5:6:6) залити 400 мл холодної кип'яченої води, накрити на ніч. Вранці процідити настій в термос (не закривати кришкою). Ще 2 ст. ложки такої ж суміші залити 400 мл кип'яченої води кімн. t°, накрити, поставити на малий вогонь на 20 хв., довести до кипіння, зняти з вогню, настояти 5 хв.. залити в термос до приготовленого раніше холодного настою. Пити по 25 мл за 15 хв. до їди.

Щоб правильно користуватися рецептами та запобігти небажаним наслідкам при їх вживанні, необхідно в довідковому розділі уважно ознайомитися з переліком отруйних рослин та рослин, вживання яких викликають побічні дії або мають протипоказання. Отруйні рослини позначені - **, ті, які мають побічні дії або протипоказання - *.

Перед тим, як застосовувати той чи інший рецепт, необхідно порадитися з лікарем, щоб з'ясувати характерні особливості хвороби та методику її лікування.

Translate Tools