Аднексит - збір 15

Лікарські збори - Аднексит

Данный текст не имеет стандартного перевода на русский язык, и поэтому представлен на языке оригинала. Вы можете воспользоваться инструментом "Translate Tools" (на странице вверху слева) для осуществления он-лайн перевода текста.

(буркун лікарський, волошка лучна , підмаренник справжній*, сокирки польові**, спориш звичайний*)

1 ст. л. подрібненої суміші (трава (Herba Consolidae arvensis) сокирок польових, трава (I Ierba Galii veri) підмаренника, квіти волошки лучної, трава (Herba Polygoni avicularis) споришу, верхівки, довжиною 30 см, і бокові пагони буркуну — 1:2:1:1:1) увечері залити 600 мл кип'ятку, накрити, настояти до ранку. Вранці підігрівати на водяній бані 15 хв.. укутати і настояти 10 хв. Процідити і довести до початкового об'єму кип'ятком. Пити по 70 мл за 20 хв. до їди.

Щоб правильно користуватися рецептами та запобігти небажаним наслідкам при їх вживанні, необхідно в довідковому розділі уважно ознайомитися з переліком отруйних рослин та рослин, вживання яких викликають побічні дії або мають протипоказання. Отруйні рослини позначені - **, ті, які мають побічні дії або протипоказання - *.

Перед тим, як застосовувати той чи інший рецепт, необхідно порадитися з лікарем, щоб з'ясувати характерні особливості хвороби та методику її лікування.

Translate Tools