Безсоння- збір 29

Лікарські збори - Безсоння

Данный текст не имеет стандартного перевода на русский язык, и поэтому представлен на языке оригинала. Вы можете воспользоваться инструментом "Translate Tools" (на странице вверху слева) для осуществления он-лайн перевода текста.

(лаванда колоскова, меліса лікарська, первоцвіт весняний, розмарин справжній*)

2 ст. л. (квітки (Floras Lavandulae) лаванди колоскової, листя (Folia Rosmarini) розмарину, листя (Folia Melissae) меліси, квітки з чашечками (Floras Primulae cum calyce) первоцвіту весняного -порівну) залити 200 мл холодної кип'яченої води, накрити, настояти протягом ночі. Вранці довести до кипіння на водяній бані і кип'ятити 5 хв. Зняти з вогню, настояти при кімн. t° 10 хв.. процідити і довести до початкового об'єму кип'ятком. Випити ковтками протягом дня.

 

Щоб правильно користуватися рецептами та запобігти небажаним наслідкам при їх вживанні, необхідно в довідковому розділі уважно ознайомитися з переліком отруйних рослин та рослин, вживання яких викликають побічні дії або мають протипоказання. Отруйні рослини позначені - **, ті, які мають побічні дії або протипоказання - *.

Перед тим, як застосовувати той чи інший рецепт, необхідно порадитися з лікарем, щоб з'ясувати характерні особливості хвороби та методику її лікування.

Translate Tools