Блювота

Енциклопедія від А до Я - Б

Блювота   - один з найважливіших симптомів при різноманітних захворюваннях.

Лікування

• (гравілат міський) 1 ч. л. трави залити 200 мл кип'ятку, укутати і настояти 10 хв., процідити. Віджати залишки рослинного матеріалу і долити кип'яченою водою до вказаного в рецепті об'єму. Пити по 200-400 мл на день ковтками. 1 ч. л. подрібненого коріння залити 200 мл кип'яченої води кімн. t°, нагрівати на киплячій водяній бані 10 хв. Пити по 200-400 мл ковтками протягом дня.
• (зірочник середній) Пити по 1 ч. л. 4-6 разів на день сік свіжої трави, мішаний з невеликою кількістю меду. 1 ст. л. трави залити 200 мл кип'ятку, укутати і настояти у термосі 8 год., процідити. Віджати залишки рослинного матеріалу і долити кип'яченою водою до вказаного в рецепті об'єму. Пити по 50 мл 4 рази на день при кривавому блюванні.
• (м 'ята блошина) 1 ст. л. трави залити 200 мл кип'ятку, укутати і настояти 1 год., процідити. Віджати залишки рослинного матеріалу і долити кип'яченою водою до вказаного в рецепті об'єму. Пити теплим по 100 мл 4 рази на день до їди.
• (майоран садовий*) 1 ст. л. трави залити 400 мл кип'ятку, укутати і настояти 1 год., процідити. Віджати залишки рослинного матеріалу і долити кип'яченою водою до вказаного в рецепті об'єму. Пити по 70 мл 4 рази на день до їди.
• (полин австрійський ) 1 ст. л. насіння залити 200 мл кип'яченої води кімн. t°, нагрівати на киплячій водяній бані ЗО хв., настояти при кімн. t° 10 хв., процідити. Віджати залишки рослинного матеріалу і долити кип'яченою водою до вказаного в рецепті об'єму. Пити по 70 мл 3-4 рази на день за 10-15 хв. до їди.
• (серпій увінчаний) 2 ч. л. трави залити 300 мл кип'ятку, укутати і настояти 15 хв., настояти при кімн. t° 45 хв., процідити. Віджати залишки рослинного матеріалу і долити кип'яченою водою до вказаного в рецепті об'єму. Пити по 1 ст. л. 3-4 рази на день.


Щоб правильно користуватися рецептами та запобігти небажаним наслідкам при їх вживанні, необхідно в довідковому розділі уважно ознайомитися з переліком отруйних рослин та рослин, вживання яких викликають побічні дії або мають протипоказання. Отруйні рослини позначені - **, ті, які мають побічні дії або протипоказання - *.

Перед тим, як застосовувати той чи інший рецепт, необхідно порадитися з лікарем, щоб з'ясувати характерні особливості хвороби та методику її лікування.

Translate Tools

Енциклопедія від А до Я