Блювота

Encyclopedia from A to Z - Б

This text has no standard translation into English, and therefore presented in its original language. You can use the tool "Translate Tools" (on the page top left) to carry out on-line translation.

Блювота   - один з найважливіших симптомів при різноманітних захворюваннях.

Лікування

• (гравілат міський) 1 ч. л. трави залити 200 мл кип'ятку, укутати і настояти 10 хв., процідити. Віджати залишки рослинного матеріалу і долити кип'яченою водою до вказаного в рецепті об'єму. Пити по 200-400 мл на день ковтками. 1 ч. л. подрібненого коріння залити 200 мл кип'яченої води кімн. t°, нагрівати на киплячій водяній бані 10 хв. Пити по 200-400 мл ковтками протягом дня.
• (зірочник середній) Пити по 1 ч. л. 4-6 разів на день сік свіжої трави, мішаний з невеликою кількістю меду. 1 ст. л. трави залити 200 мл кип'ятку, укутати і настояти у термосі 8 год., процідити. Віджати залишки рослинного матеріалу і долити кип'яченою водою до вказаного в рецепті об'єму. Пити по 50 мл 4 рази на день при кривавому блюванні.
• (м 'ята блошина) 1 ст. л. трави залити 200 мл кип'ятку, укутати і настояти 1 год., процідити. Віджати залишки рослинного матеріалу і долити кип'яченою водою до вказаного в рецепті об'єму. Пити теплим по 100 мл 4 рази на день до їди.
• (майоран садовий*) 1 ст. л. трави залити 400 мл кип'ятку, укутати і настояти 1 год., процідити. Віджати залишки рослинного матеріалу і долити кип'яченою водою до вказаного в рецепті об'єму. Пити по 70 мл 4 рази на день до їди.
• (полин австрійський ) 1 ст. л. насіння залити 200 мл кип'яченої води кімн. t°, нагрівати на киплячій водяній бані ЗО хв., настояти при кімн. t° 10 хв., процідити. Віджати залишки рослинного матеріалу і долити кип'яченою водою до вказаного в рецепті об'єму. Пити по 70 мл 3-4 рази на день за 10-15 хв. до їди.
• (серпій увінчаний) 2 ч. л. трави залити 300 мл кип'ятку, укутати і настояти 15 хв., настояти при кімн. t° 45 хв., процідити. Віджати залишки рослинного матеріалу і долити кип'яченою водою до вказаного в рецепті об'єму. Пити по 1 ст. л. 3-4 рази на день.


Щоб правильно користуватися рецептами та запобігти небажаним наслідкам при їх вживанні, необхідно в довідковому розділі уважно ознайомитися з переліком отруйних рослин та рослин, вживання яких викликають побічні дії або мають протипоказання. Отруйні рослини позначені - **, ті, які мають побічні дії або протипоказання - *.

Перед тим, як застосовувати той чи інший рецепт, необхідно порадитися з лікарем, щоб з'ясувати характерні особливості хвороби та методику її лікування.

Translate Tools