Рослинні стимулятори

Фіто аптека - Дари природи

This text has no standard translation into English, and therefore presented in its original language. You can use the tool "Translate Tools" (on the page top left) to carry out on-line translation.

Багата і різноманітна флора України, вона — джерело нових лікарських препаратів, золотий фонд народної медицини протягом багатьох віків. На жаль, у зв'язку з антропогенною діяльністю, немало рослин знаходиться на межі зникнення й увійшли в сумну Червону книгу. Чимало ліків з народної медицини ввійшло в наукову і її досвід допомагає біологам, хімікам, фармакологам вивчати ті рослини, які ще не досліджені, виявляти корисні речовини, які подібні відомим речовинам, тим, які містяться в зникаючих рослинах.

Серед рослин надзвичайно важливі для нас такі, яким властива загально-тонізуюча дія, які зміцнюють захисні сили організму, його опірність різноманітним шкідливим впливам навколишнього середовища, в тому числі й хворобам, які нормалізують функції залоз внутрішньої секреції, артеріальний тиск, обмін речовин. Стимулятори — це лікарські речовини, які підвищують працездатність організму після одноразового прийому, а тонізуючий їх вплив виявляється не тільки безпосередньо після прийому препарату всередину, але й протягом певного періоду. Та не треба забувати про те, що не всі стимулятори і не в будь-який час діють тонізуюче на організм. Наприклад, препарати елеуте-рококка можуть викликати значне підвищення артеріального тиску, а женьшень не рекомендується вживати весною та літом. Тому стимулятори можна приймати тільки під медичним контролем.

Більше двадцяти років тому почалась в нашій країні розробка вчення про групу лікарських речовин, так званих адаптогенів, які викликають в організмі стан неспецифічної підвищеної опірності. З кожним роком кількість виявлених адаптогенів зростає, до них відносяться: дібазол, женьшень, елеутерококк, акантопанакс, пантокрін, вітамін В12, солодкий корінь та інші. Використання адаптогенів як профілактичних засобів, а також для підвищення працездатності починає вкорінюватися в життя.

В різних джерелах існують відомості з народної медицини про посилення статевої функції при застосуванні препаратів певних лікарських рослин. Нижче даються поради щодо використання рослин з метою лікування. Але, щоб це лікування не привело до небажаних наслідків, автор описує не всі рослини, придатні для посилення статевої функції, крім того, не рекомендує тих рослин, що зникають і занесені в Червону книгу. Перевагу надано харчовим рослинам, тим, які не дають подібних негативних наслідків на організм.

Читайте: Давайте попробуем разобраться с тем, кто такой менеджер и какие виды менеджеров бывают.

Translate Tools