Рослини - безцінний дар природи

Фіто аптека - Дари природи

This text has no standard translation into English, and therefore presented in its original language. You can use the tool "Translate Tools" (on the page top left) to carry out on-line translation.

"Зовнішній вигляд рослини - лише частина її сутності."

Купуючи ліки в аптеці, ми надіємось на їхні лікувальні властивості і при цьому забуваємо про шкоду, яку ці ліки можуть причинити нашому організмові. Медицина розвивається дуже стрімко, але все ж таки існує маса хворіб, ефективне лікування яких не завжди можливо за допомогою лікарських засобів. Тому траволікування не втратило свого значення і сьогодні і є найпоширенішою формою народної медицини.

Лікування цілющими травами завжди привертало до себе увагу людини, тому вона приділяла багато часу збору та заготівлі лікарських рослин. Для того, щоб ефективно використовувати цілющі властивості рослин, одного бажання мало, потрібні знання та й досвід.

На даному сайті ми зібрали для Вас саму докладну інформацію про лікарські трави, їх лікувальні властивості і способи застосування. Всі описи і рецепти, які ви знайдете у нас сторінках цього сайту - є результатом довготривалої і ретельної роботи і перевірки. Цілющі дії і застосування трав випробувані не одним поколінням людей, а тому успішно використовуються в народній медицині.

Рослини - безцінний дар природи, а ліс - перша аптека, до якої ми звертаємось за ліками. Ця аптека не схожа на звичайну, де ліки зберігаються в склянках чи в інших ємностях, - тут вони живі рослинні клітини, з яких сформовані стебла, листя, коріння, квітки, дерева і кущі. Багато речовин, що виробляються рослинними клітинами, володіють цілющими властивостями. Прийняті всередину або застосовані зовнішньо, вони допомагають хворому організму справитися з недугою. Багатий і різноманітний вибір ліків в природній аптеці. На території України нараховується до 5 тисяч видів рослин, на Гуцульщині до лікарських зараховано понад 350 видів рослин. Їх збір має велике значення, передусім, для тих, хто займається народним лікуванням. В листі, квітках, насінні, плодах та корінні рослин містяться активні речовини, що мають оздоровчий ефект для організму.

На нашому сайті ви знайдете докладний опис рослин, їхні фотографії, наукові та народні назви, інформацію, необхідну для проведення лікування. Вся інформація про рослини, буде корисною як для людей не пов'язаних з медициною, так і для фахівців, що займаються лікуванням професійно. Цей ресурс стане докладним путівником в області лікувальних трав, змістовним довідником лікарських рослин.

Translate Tools