Абсцес паратонзилярний

Энциклопедия от А до Я - А

Данный текст не имеет стандартного перевода на русский язык, и поэтому представлен на языке оригинала. Вы можете воспользоваться инструментом "Translate Tools" (на странице вверху слева) для осуществления он-лайн перевода текста.

АБСЦЕС ПАРАТОНЗИЛЯРНИЙ - обмежений гнійник біля мигдаликової клітковини (характеризується різким болем в горлі при ковтанні, головним болем, лихоманкою, високою температурою, загальною слабістю, відчуттям розбитості, тризмом жувальних м'язів, значною слинотечею).

Лікування:

• (гніздо ластівки, мед весняний, цибуля городня) Зробити пластир, стовкши цибулю з гніздом, в якому не живуть ластівки, й медом. Для компресів.

• (гніздо ластівки, оцет столовий) Гніздо, в якому не живуть ластівки, розтерти в оцті. Прикладати до горла.

• (лопух справжній) 2 ст. л. подрібненого кореня залити 500 мл кип'яченої води кімн. t°, накрити кришкою і нагрівати на киплячій водяній бані протягом 30 хв. Зняту з бані витяжку настояти при кімн. t° 10 хв. Процідити через марлю, віджати залишки рослинного матеріалу і долити кип'яченою водою кімн. t° до вказаного в рецепті об'єму. Пити теплим по 100 мл за 15 хв. до їди.

Щоб правильно користуватися рецептами та запобігти небажаним наслідкам при їх вживанні, необхідно в довідковому розділі уважно ознайомитися з переліком отруйних рослин та рослин, вживання яких викликають побічні дії або мають протипоказання. Отруйні рослини позначені - **, ті, які мають побічні дії або протипоказання - *.

Перед тим, як застосовувати той чи інший рецепт, необхідно порадитися з лікарем, щоб з'ясувати характерні особливості хвороби та методику її лікування.

Translate Tools

Энциклопедия от А до Я