Бронхіт астматичний

Энциклопедия от А до Я - Б

Данный текст не имеет стандартного перевода на русский язык, и поэтому представлен на языке оригинала. Вы можете воспользоваться инструментом "Translate Tools" (на странице вверху слева) для осуществления он-лайн перевода текста.

 БРОНХІТ АСТМАТИЧНИЙ - запалення бронхів проявами бронхоспазму і бронхіальної обструч кції (інтенсивний кашель, більше вночі, з виділенням значної кількості харкотиння, задишош, загальна слабість).

Лікування:

• (березка польова) 1 ст. л. свіжої трави залити 200 мл кип'яченої води кімн. t°, накрити' кришкою і нагрівати в киплячій воді (на паровій бані) 15 хв., настояти при кімн. t° 45 хв., прощ-1 дити через подвійний шар марлі, відтискуючи] рідину. Об'єм довести до 200 мл кип'яченою водою. Випити 100 мл на день у кілька прийомів.
• (горлянка женевська) 6-8 г трави залити 200 мл кип'ятку, укутати і настояти до охолси дження. Пити по 1 ст. л. 5 раз в день.
• (дурман звичайний*) 1 ч. товченого насій-] ня залити 5 ч. 70% спирту, настояти 7 днів, відфільтрувати. Пити по 2 краплі на 2 ст. л. води 4-5 раз в день.
• (китятки гіркуваті) 1 ч. л. подрібненої] рослини залити 400 мл кип'ятку, укутати і настояти 2 год., процідити. Віджати залишки ром линного матеріалу і долити кип'яченою водою до вказаного в рецепті об'єму. Пити по 70 мл 4 рази на день до їди.
• (лобода біла*) 1 ст. л. трави залити 200 щ кип'ятку, укутати і настояти 2 год., процідити. Віджати залишки рослинного матеріалу і долити кип'яченою водою до вказаного в рецепти об'єму. Пити по 1-2 ст. л. 3-4 рази на день.
• (мак дикий ) 1 ст. л. пелюсток залити 500 мл кип'ятку, укутати і настояти 2 год., процідити. Віджати залишки рослинного матеріалу і долити кип'яченою водою до вказаного в рецепті об'єму. Пити по 50 мл 3 рази на день до їди.
• (мед весняний, настурція лікарська ) Пити по 1 ч. л. з рівною кількістю меду до їди сік настурції, віджатий зі свіжого листя і квіток.
• (оман високий) 1 ст. л. подрібнених кореневищ і коренів залити 200 мл кип'яченої води кімн. t°, нагрівати 30 хв. на водяній бані, настої яти при кімн. t° 10 хв., процідити. Віджати щ лишки рослинного матеріалу і долити кип'яченою водою до вказаного в рецепті об'єму. Пити теплим по 100 мл 2-3 рази на день за 1 год. до їди.
• (свербіжниця польова) 4 ч. л. трави залити 400 мл кип'яченої води кімн. t°, нагрівати на киплячій водяній бані 15 хв., настояти при кімн. t° 45 хв., процідити. Віджати залишки рослинного матеріалу і долити кип'яченою водою до вказаного в рецепті об'єму. Пити по 70 мл 4 рази на день.Щоб правильно користуватися рецептами та запобігти небажаним наслідкам при їх вживанні, необхідно в довідковому розділі уважно ознайомитися з переліком отруйних рослин та рослин, вживання яких викликають побічні дії або мають протипоказання. Отруйні рослини позначені - **, ті, які мають побічні дії або протипоказання - *.

Перед тим, як застосовувати той чи інший рецепт, необхідно порадитися з лікарем, щоб з'ясувати характерні особливості хвороби та методику її лікування.

Translate Tools

Энциклопедия от А до Я