Варення з квіток кульбаби

Фіто аптека - Фіто кухня

Данный текст не имеет стандартного перевода на русский язык, и поэтому представлен на языке оригинала. Вы можете воспользоваться инструментом "Translate Tools" (на странице вверху слева) для осуществления он-лайн перевода текста.

Зібрати квіти кульбаби, перебрати, очистити від квіткових ніжок, промити в холодній воді. Залити квітки так, щоб вода тільки покрила їх. Прокип'ятити 20 хвилин. Настояти 10—12 годин. Процідити і старанно віджати. Жом викинути. До отриманого відвару додати цукор (на 1 літр — 1 кг 200 г цукру). Зварити варення до готовності. Для покращання смаку та кольору за 10— 12 хвилин до готовності покласти в нього цитринову кислоту у розрахунку 1—2 г на літр варення.


Хотите заработать в Интернете? Для этого существуе множество источников дохода: файлообменники, партнёрские программы, сервисы контекстной рекламы ии конечно же сервис  seozavr.ru, который предоставляет возможность заработать на своем сайте, покупать ссылки со страниц, полностью контролировать весь рабочий процесс.

Translate Tools