Аденома передміхурової залози - збір 5

Лікарські збори - Аденома передміхурової залози

Данный текст не имеет стандартного перевода на русский язык, и поэтому представлен на языке оригинала. Вы можете воспользоваться инструментом "Translate Tools" (на странице вверху слева) для осуществления он-лайн перевода текста.

(арніка гірська, валеріана лікарська, грицики звичайні; звіробій звичайний, золотушник звичайний*, парило звичайне*)

1 ст. л. подрібненої суміші (трава (Herba Agrimoniae) парила, трава (Herba Centaurii) золотушника, трава (Herba Hyperici pertorapi) звіробою, трава (Herba Bursae pastoris) грициків звичайних, квіткові кошики (Flores Arnicae) арніки гірської, кореневище з коренями (Rhizoma cum radicibus Valerianae) валеріани — порівну) увечері залити 600 мл кип'ятку, накрити, настояти до ранку. Вранці підігрівати на малому вогні на водяній бані, не доводячи до кипіння. 15 хв.. укутати і настояти 10 хв. Процідити і довести до початкового об'єму кип'ятком. Пити по 50 мл перед їдою.

Щоб правильно користуватися рецептами та запобігти небажаним наслідкам при їх вживанні, необхідно в довідковому розділі уважно ознайомитися з переліком отруйних рослин та рослин, вживання яких викликають побічні дії або мають протипоказання. Отруйні рослини позначені - **, ті, які мають побічні дії або протипоказання - *.

Перед тим, як застосовувати той чи інший рецепт, необхідно порадитися з лікарем, щоб з'ясувати характерні особливості хвороби та методику її лікування.

Translate Tools